RSS

www nowemiasto com pl

Wyszomirek (Duszpasterstwo Chadashim)

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Ruiny krzyżackiego kościoła w Steblewie [ Żuławy ]
...tam tych pochodzacych z nagrobka. Pewnie szperając dłużej w necie można będzie znaleźć ich wiecej, jak ktoś znajdzie niech zapoda linka, /od razu wyjaśniam tez że moja łopata w awatarze nie ma z nimi nic wspólnego / Co do rozszyfrowania niemieckojęzycznych nazw miejscowości przydatne okażą się te linki, jeżeli ich nie znacie oczywiście : http://www.kartenmeister.com/preview/databaseUwe.asp http://republika.pl/pocztowki/ http:// www.nowemiasto.com.pl/prusy.htm A na marginesie to czy wiecie że niegdyś znakiem rozpoznawczym poszukiwaczy skarbów był symbol 7 gwiazd, 6 piecioramienych gwiazd połączonych rogami tak ze tworza wewnątrz tę 7-mą gwiazdę, symbol ten był srebrny. Czyżby to też był jakiś tajny cech masoński ? R.
Źródło: eksploracja.pl/forum/viewtopic.php?t=775Temat: Zeton Botschin.
witam, znalazłem tylko: http:// www.nowemiasto.com.pl/prusy.htm lub http://fragstein.republika.pl/miejsca/ger-pol.htm miejscowość Bocień... ale pewnie już na to trafiłeś... pzdr Julek
Źródło: poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=17512


Temat: Małe miasto - wielkie sprawy.
...Ale nigdy jeszcze Radni się nie wychylili. Po raz pierwszy cała Rada Miasta jest w opozycji do zarządu. Nikt w mieście się temu nie dziwi, bo wszyscy mieszkańcy są w opozycji do pani burmistrz. Będzie więc referendum, na które trzeba pójść. Ważna jest frekwencja. Jednakże gdyby nie dopisała, to Radni i tak złożą swoje mandaty. Brawo Radni nowomiejscy!! Nie będę się rozpisywał o przyczynach referendum. Wszystko można przeczytać na http:// www.nowemiasto.com.pl Zarzuty, które internauci wysuwają przeciwko burmistrzom są do bólu szczere i prawdziwe. Są to wiadomości"gorące", z pierwszej ręki. Sprawdzone. Za parę dni odbędzie się sesja referendalna. Na naszych Radnych wywierane są różne naciski. Nie obywa się bez szantażu i mobbingu. Ale wszyscy sądzą, że Radni wytrwają w swoich postanowieniach. Życzymy im stanowczości. Chcemy wygranej!!!
Źródło: ww.orientacja.pl/viewtopic.php?t=7723


Temat: Spływy kajakowe
Polecam się na przyszłość ... a z pewnością się przyda za 2 tygodnie na trasie Wel / Drwęca; troszkę się orientowałem i o ile Drwęca jest spokojna raczej to Wel nas zdrowo wytrzepie, zaczynamy od przyjemnego akcentu http:// www.nowemiasto.com.pl/chelsty.jpg na progu w Chełstach, a dalej robi się miło i sympatycznie. http://www.kajakidrweca.pl/files/Wel4_m.jpg Z racji dość żwawej wody http://www.aktywna-turystyka.pl/images/wel_piekielko_005b.jpg miejsce to nazwane jest "Piekiełko" http://www.aktywna-turystyka.pl/gfx/wel_piekielko_049.jpg Około 1,5 km takiego bystrza z zakrętami, całość odcinka...
Źródło: nasztomaszow.pl/forum/index.php?showtopic=1845